Laatst bewerkt: 20 September 2022

Oud-besturen

De Leidsche Flesch bestaat al sinds 1923. Sindsdien zijn al heel veel besturen de revue gepasseerd.

Hier vind je een overzicht van de besturen van de afgelopen jaren. Het is de bedoeling om dit overzicht nog aan te vullen met foto's en helemaal compleet te maken. Als je hiermee wil helpen of materiaal voor ons hebt, mail naar bestuur@deleidscheflesch.nl.

7 september 2021 - 6 september 2022

De leden van het 99ste bestuur "Plottwist":

  • Ava Bauer, praeses
  • Haike van Thiel, ab-actis en assessor development
  • Meili Hegeman, quaestor
  • Tom Borsje, vice-praeses, assessor extern en ICT
  • Randy den Braven, assessor intern
  • Nikos Lamens, assessor onderwijs

v.l.n.r.v.b.n.b.: Randy, Haike, Nikos, Tom, Ava, Meili

1 september 2020 - 7 september 2021

De leden van het 98ste bestuur "Grenzeloosch":

  • Bas van der Beek, praeses
  • Paulien Koster, ab-actis en assessor intern
  • Christiaan Dik, quaestor
  • Carmen Turner, assessor onderwijs en vice-praeses
  • Wouter van Tol, assessor extern
  • Rick Dullaart, assessor ICT

v.l.n.r. Rick, Carmen, Paulien, Bas, Christiaan, Wouter

3 september 2019 - 1 september 2020

De leden van het 97ste bestuur "Dageraad":

  • Martje Slob, praeses
  • Levi Peeters, ab-actis en assessor ICT
  • Bart Ouwehand, quaestor
  • Jolijn Demmers, assessor intern en vice-praeses
  • Marit Talsma, assessor extern
  • David Lim, assessor onderwijs

v.l.n.r. David, Jolijn, Martje, Levi, Bart, Marit

4 september 2018 - 3 september 2019

De leden van het 96ste bestuur "Systematisch":

  • Dennis Uitenbroek, praeses
  • Joost Barendse, ab-actis en assessor onderwijs
  • Rivka Zandbergen, quaestor
  • Rémi Claessen, vice-praeses en assessor extern
  • Wout Gevaert, assessor intern
  • Erik Vroon, assessor ICT

v.l.n.r. Erik, Rémi, Joost, Dennis, Rivka, Wout

5 september 2017 - 4 september 2018

De leden van het 95ste bestuur "Hoogtij":

  • Jannetje Driessen, praeses
  • Tjitske Baert, ab-actis
  • Thomas Wink, quaestor
  • Brenda van Hal, assessor extern en vice-praeses
  • Lisanne van der Meulen, assessor onderwijs
  • Pim Bax, assessor intern en assessor ICT

Foto Hoogtij

v.l.n.r. Pim, Tjitske, Thomas, Jannetje, Lisanne, Brenda

6 september 2016 - 5 september 2017

De leden van het 94ste bestuur "Flitschend":

  • Eva van Weenen, praeses
  • Alex van Vorstenbosch, ab-actis
  • Jelco Burger, quaestor
  • Sarah Hurkmans, assessor onderwijs en vice-praeses
  • Mathijs Kolkhuis Tanke, assessor extern
  • Kasper Roewen, assessor intern

Flitschend

v.l.n.r. Kasper, Sarah, Alex, Eva, Jelco, Mathijs 

1 september 2015 - 6 september 2016

De leden van het 93ste bestuur "Treffend":

  • Tineke Nogarede, praeses
  • Ellen Riefel, ab-actis
  • Vera Schous, quaestor en assessor I&E
  • Minke Slotegraaf, assessor extern en vice-praeses
  • Tobias de Jong, assessor onderwijs en ICT
  • Larissa Wolters, assessor intern en lunchlezingen

v.l.n.r: Larissa, Minke, Ellen, Tineke, Vera, Tobias

2 september 2014 - 1 september 2015

De leden van het 92ste bestuur "Logischerwijs":

  • Erik Weenk, praeses
  • Heleen Otten, ab-actis en assessor ICT
  • Nils Out, quaestor
  • Koen van Deelen, assessor intern en vice-praeses
  • Jan van Staalduinen, assessor onderwijs en I&E
  • Tycho Neve, assessor extern

None

3 september 2013 - 2 september 2014

De leden van het 91ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Ondertussen':

  • Simone Cammel, praeses
  • Tobias Kappé, ab-actis en assessor ICT
  • Jeroen Sengers, quaestor en assessor Masters
  • Bert Peters, assessor intern en I&E, vice-praeses
  • Pieter Bouwmeester, assessor extern
  • Irene Verstraten, assessor onderwijs en boekenactie

4 september 2012 - 3 september 2013

De leden van het 90ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Intensch':

  • Nigel Fennet, praeses
  • Ellen Schlebusch, ab-actis
  • Bob Sleeuwenhoek, quaestor
  • Nikki Zabel, assessor onderwijs & boekenactie, vice-praeses
  • Martijn van Velzen, assessor intern & ICT
  • Ralph Bos, assessor extern & masters

intensch

6 september 2011 - 4 september 2012

De leden van het 89ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Gesmurft':

  • Pim Overgaauw, praeses
  • Frédérique de Paus, ab-actis en quaestor
  • Robbin Bastiaansen, assessor onderwijs en vice-praeses
  • Freek Broeren, assessor intern & ICT
  • Ivar Schretlen, assessor extern & boekenactie
  • Elise Denissen, assessor extern & gilden

7 september 2010 - 6 september 2011

De leden van het 88ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Achterwaartsch Vooruit':

  • Erwin Haas, praeses
  • Leandra Swiers, ab-actis
  • Jeroen van Splunder, quaestor & assessor extern
  • Ricardo Meijer, vice-praeses & assessor intern
  • Lucas van der Meer, assessor onderwijs & assessor extern
  • Mathijs van de Nes, assessor ICT & assessor boekenactie

1 september 2009 - 7 september 2010

De leden van het 87ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Op Dreef':

  • Anouk van de Stadt, praeses
  • Swier Heeres, ab-actis, assessor ICT
  • Laurens van der Heijden, quaestor
  • Alexander van der Torren, assessor onderwijs & extern, vice-praeses
  • Fenna van der Grient, assessor extern & masters
  • Rinse Kappetein, assessor intern & boekenactie

Op Dreef

2 september 2008 - 1 september 2009

De leden van het 86ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Frisch':

  • Jacob Boon, praeses
  • Avalon van Binsbergen, ab-actis, assessor intern
  • Laura Brandwacht, quaestor
  • Paul Langelaan, assessor onderwijs & boekenactie
  • Floris Olsthoorn, assessor extern & masters
  • Ron Hoogwater, assessor ICT, vice-praeses

Frisch

4 september 2007 - 2 september 2008

De leden van het 85ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Link':

  • Corine Meerman, praeses
  • Jeroen Zonneveld, ab-actis, assessor ICT
  • Jeroen Sirre, quaestor
  • Nadieh Bremer, assessor extern
  • Hedwig Eerkens, assessor boekenactie & fondsen, vice-praeses
  • Anco Moritz, assessor intern & onderwijs

Link

5 september 2006 - 4 september 2007:

De leden van het 84ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Buitensporig':

  • Jelle Brill, praeses
  • Marcel van Daalen, ab-actis
  • Eric Siero, quaestor
  • Renske Smit, assessor Intern & extern
  • Kirsten Martens, assessor boekenactie & onderwijs
  • Pieter Rogaar, assessor ICT, vice-praeses

Buitensporig

6 september 2005 - 5 september 2006:

De leden van het 83ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Vernieuwd Recept':

  • Ilse Disseldorp, praeses
  • Nienke van der Marel, ab-actis
  • Marinus Israël, quaestor
  • Frank van Rest, assessor extern & boekenactie en vice-praeses
  • Anton Hunsucker, assessor ICT
  • Gonny Hauwert, assessor intern & onderwijs

7 september 2004 - 6 september 2005:

De leden van het 82ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Vlammend':

  • Jasper Lukkezen, praeses
  • Hester Schouten, ab-actis
  • Femke Tabak, quaestor
  • Cees Moerman, assessor boekenactie & acquisitie
  • Kristian Rietveld, assessor ICT
  • Harm Nooitgedagt, vice-praeses

2 september 2003 - 7 september 2004:

De leden van het 81ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Dwarsch':

  • Joris Berkhout, praeses
  • Evelyn Caris, ab-actis
  • Bas Leerink, quaestor
  • Freeke van de Voort, vice praeses
  • Erik Jongsma, assessor
  • Richard van Rijn, assessor

6 mei 2002 - 2 september 2003:

De leden van het 80ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Inhoudelijk Volhardend':

  • Marten Hamelink, praeses
  • Pascal Baars, ab-actis
  • Dave van Eijck, quaestor
  • Maarten van den Berg, assessor

7 maart 2001 - 6 mei 2002:

De leden van het 79ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Knoop':

  • Victor Knoop, praeses
  • Vincent Lony, ab-actis
  • David Dekker, quaestor
  • Floris Braakman, assessor
  • Patrick Lemmers, assessor

5 april 2000 - 7 maart 2001:

De leden van het 78ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Smit':

  • Merijn Smit, praeses
  • Sander von Benda-Beckman, ab-actis
  • Vincent van der Goes, quaestor
  • Caroline van Breukelen, assessor

23 februari 2000 - 5 april 2000:

In deze periode was er een interim-bestuur dat als volgt geconstitueerd was:

  • Merijn Smit, praeses
  • Sander von Benda-Beckman, ab-actis
  • Glenn van der Ven, quaestor
  • Manon Appel, assessor
  • André van Cleeff, assessor
  • Randy Kalkman, assessor
  • Danny Pronk, assessor

24 februari 1999 - 23 februari 2000:

De leden van het 77ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Meijerink':

  • Rowin Meijerink, praeses
  • Huib Dirksen, ab-actis
  • Glenn van der Ven, quaestor
  • Koen Schoots, vice-praeses
  • Manon Appel, assessor

25 februari 1998 - 24 februari 1999:

De leden van het 76ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Berk':

  • Vincent Berk, praeses
  • Jean-Paul Keulen, ab-actis
  • Bjørn van Dommelen, quaestor
  • André van Cleeff, assessor

26 maart 1997 - 25 februari 1998:

De leden van het 75ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Custers':

  • Jeroen Custers, praeses
  • Johanna Novozamsky, ab-actis
  • Rob Sanders, quaestor
  • Lukas Phaf, vice-praeses
  • Danny Pronk, assessor onderwijs

21 maart 1996 - 26 maart 1997:

De leden van het 74ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Lankamp':

  • Guido Lankamp, praeses
  • Diana de Veld, ab-actis
  • Caspar van Papendrecht, quaestor
  • Mark IJsselstein, vice-praeses
  • Robert-Jan Westerhof, assessor
  • Maja Jakobik, assessor
  • Jorrit Visser, assessor
  • Stefan van Bohemen, assessor commissies

15 februari 1995 - 21 maart 1996:

De leden van het 73ste bestuur van De Leidsche Flesch 'De Baat':

  • Michiel de Baat, praeses
  • Iris Vis, ab-actis
  • Michiel Thijssen, quaestor
  • Ed Schouten, assessor
  • Marjolein Kruis, assessor
  • Tom Voskes, assessor

2 februari 1994 - 15 februari 1995:

Dit bestuurslogo was te vinden op de ledenpassen van '94-'95.

De leden van het 72ste bestuur van De Leidsche Flesch:

  • Carin Alkemade, praeses
  • Eric Stempels, ab-actis
  • Eelco de Lange, quaestor
  • Gary Barnes, assessor
  • Leonoor van Well, assessor
  • Michiel de Baat, assessor

4 februari 1993 - 2 februari 1994:

De leden van het 71ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Van Elzakker':

  • Thomas van Elzakker, praeses
  • Joris Höppener, ab-actis
  • Pamela Demmenie, quaestor
  • Nicole Bijleveld, assessor
  • Wilmar Kortleever, assessor

Dit bestuur heeft zich op de wissel-ALV aangemeld als tegenbestuur. Het originele kandidaatsbestuur, bestaande uit enkel sterrenkundestudenten, heeft vervolgens het dispuut Kaiser opgericht.

5 februari 1992 - 4 februari 1993:

De leden van het 70ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Hogerheijde':

  • Michiel Hogerheijde, praeses
  • Arno Schoenmakers, ab-actis
  • Roger Reutelingsperger, quaestor
  • Sandra Lim A Po, assessor
  • Iain Wilson, assessor
  • Marc Penninga, assessor

4 februari 1991 - 5 februari 1992:

De leden van het 69ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Sanders':

  • Barbara Sanders, praeses
  • Ferry de Paus, ab-actis
  • Margit van IJzeren, quaestor
  • Peter Plantfeber, assessor Eerstejaars
  • Michiel Hogerheijde, assessor Commissies en Boekenactie
  • Roderick Bloem, assessor Feesten

7 februari 1990 - 4 februari 1991:

De leden van het 68ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Kruyswijk':

  • Mirjam Kruyswijk, praeses
  • Margit van IJzeren, ab-actis
  • Barbara Sanders, quaestor
  • Mark de Groot, assessor 1
  • Peter Plantfeber, assessor 2 (borrels en feesten)

28 februari 1989 - 7 februari 1990:

De leden van het 67ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Potters':

  • Lisette Potters, praeses
  • Sytze van Koningsveld, ab-actis
  • Vincent Buller, quaestor
  • Petra van Lieshout, assessor
  • Marco Eggenkamp, assessor

24 februari 1988 - 28 februari 1989:

De leden van het 66ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Wilmer':

  • Susanne Wilmer, praeses
  • Patrick Min, ab-actis
  • Rob Klein, quaestor
  • Yvonne Colijn, assessor
  • Noud Marquinie, assessor

24 februari 1987 - 24 februari 1988:

De leden van het 65ste bestuur van De Leidsche Flesch 'De Jong':

  • Jan-Peter de Jong, praeses
  • Klaasjan van Druten, ab-actis
  • Maiwenn Al, quaestor
  • Jeroen van Grunsven, assessor
  • Erica Bastiaanssen, assessor
  • Camille van den Berg, assessor

27 februari 1986 - 24 februari 1987:

De leden van het 64ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Van der Marel':

  • Roeland Paul van der Marel, praeses
  • Hugo Smeets, ab-actis
  • Dennis Breuker, quaestor
  • Paulien ten Pas, assessor
  • Kees-Jan de Korver, assessor

januari 1985 - 27 februari 1986:

De leden van het 63ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Latour':

  • Henk Latour, praeses
  • Chris Sijtsma, ab-actis
  • Wim Kokx, quaestor
  • Edwin Paalvast, assessor
  • Nelleke Louwe Kooijmans, assessor

Dit jaar is de Bètabanenmarkt voor het eerst georganiseerd in samenwerking met het Chemisch Dispuut Leiden (CDL). 

januari 1984 - januari 1985:

De leden van het 62ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Nijhof II':

  • Hugo M. Nijhof, praeses
  • Edwin Paalvast, ab-actis
  • Jan Catersels jr, quaestor
  • Chris Sijtsma, assessor boekenactie

Het bestuur van De Leidsche Flesch was op dat moment niet actief. Eigenlijk wilde de 3 zittende leden ook aftreden, maar het lukte niet opvolgers te vinden. De mensen die het dispuut Tomas Jan Stieltjes probeerden op te zetten, waren wel actief, maar hadden minder binding met natuurkunde en sterrenkunde. Chris Sijtsma is dat jaar zowel quaestor bij Tomas Jan Stieltjes als assessor Boekenactie bij De Leidsche Flesch geweest. Werd je lid van Tomas Jan Stieltjes, dan was je automatisch ook lid van De Leidsche Flesch en vice versa. Financieel zijn alle transacties van Tomas Jan Stieltjes via de rekening van De Leidsche Flesch gegaan. Er was geen wrijving tussen de initiatiefnemers van Tomas Jan Stieltjes. Gelukkig waren het jaar erna de sterrenkundige Henk Latour en de sterrenkundige Wim Kokx bereid om in het bestuur deel te nemen, waardoor Nelleke, Edwin en Chris Sijtsma ook uit de andere bloedgroepen van de Leidsche Flesch ondersteuning kregen. Het minder fortuinlijke initiatief Tomas Jan Stieltjes is toen een zachte dood gestorven.

januari 1983 - januari 1984

De leden van het 61ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Nijhof I':

  • Hugo M. Nijhof, praeses
  • Pieter Bots, ab-actis (tot 8 juni 1983)
  • Edwin Paalvast, ab-actis (vanaf 8 juni 1983)
  • Jan Catersels jr, quaestor
  • Chris Sijtsma, assessor boekenactie

9 december 1981 - januari 1983

De leden van het 60ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Rossing':

  • Chris Rossing, praeses (tot 15 februari 1982) assessor (vanaf 15 februari 1982)
  • Jos Putker, praeses (vanaf 15 februari 1982)
  • Pieter Bots, ab-actis
  • Jan Hendrik Burger, quaestor (tot augustus 1982)
  • Jan Catersels jr, quaestor (vanaf augustus 1982)
  • Jean-Michel Chavernac, assessor Eerstejaars Mentoraat

Hoewel dit bestuur op 4 december 1981 hun installatie in een brief naar de leden bekend maakt, met de vermelding dat "afgelopen maand een bestuurswisseling [heeft] plaatsgevonden" (vermoedelijk was dit op 20 november), vindt de eerste ALV na de bestuurswissel pas op 9 december plaats.

december 1980 - 9 december 1981

De leden van het 59ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Janssen':

  • Hans Janssen, praeses
  • Rob Brouwer, ab-actis
  • Hans Onvlee, quaestor
  • Jan-Hendrik Burger, assessor I

juni 1980 - december 1980

De leden van het 58ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Janssen':

  • Hans Janssen, praeses
  • Rob Brouwer, ab-actis
  • Hans Onvlee, quaestor

21 mei 1979 - juni 1980

De leden van het 57ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Winkelman':

  • André Winkelman, praeses (tot 5 maart 1980)
  • Bert van de Wakker, ab-actis
  • Wiltrude Verbeek, quaestor (tot 1 januari 1980)
  • Kaarina Melkas, assessor I
  • Erik Ulijn, assessor II
  • Hans Janssen, assessor III

31 mei 1978 - 21 mei 1979

De leden van het 56ste bestuur van De Leidsche Flesch 'De Groot':

  • H.J.M. (Huub) de Groot, praeses
  • H. Kramers, ab-actis
  • G.A.F. (Gijsbert) de Rijk, quaestor
  • H.C. (Huug) Peters, assessor IIa (mentoraat)
  • T.T.M. (Thom) Palstra, assessor III (ludens)

12 mei 1977 - 31 mei 1978

De leden van het 55ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Dekker':

  • Rommert Dekker, praeses
  • Louis ten Bosch, ab-actis
  • Huug Peters, quaestor
  • Gijsbert de Rijk, assessor I (studievoorlichting)
  • Albert-Jan Wolthuis, assessor II (mentoraat)
  • Thom Palstra, assessor III (ludens)

29 april 1976 - 12 mei 1977

De leden van het 54ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Van Zijp':

  • Wim van Zijp, praeses
  • Menno Kosters, ab-actis
  • Erik Zomervrucht, quaestor
  • Ilona Palings, assessor mentoraat
  • Paul van Meenen, assessor excursies
  • Rick Storm, assessor studievoorlichting

1 mei 1975 - 29 april 1976

De leden van het 53ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Husson':

  • Leon Husson, praeses
  • Hans Oosterling, ab-actis
  • Aad van Strien, quaestor
  • Hein van der Zeeuw, assessor mentoraat
  • Wim van Zijp, assessor lezingen en excursies

oktober 1974 - 1 mei 1975

De leden van het 52ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Hekman':

  • Gert Hekman, praeses
  • Jaap van der Wel, ab-actis
  • Hans van Weeren, quaestor
  • Wouter de Vries, assessor I

15 november 1973 - oktober 1974

De leden van het 51ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Van Weeren':

  • J. (Hans) van Weeren, praeses
  • J.A. (Jaap) van der Wel, ab-actis
  • W.S. (Wouter) de Vries, quaestor

oktober 1972 - 15 november 1973

De leden van het 50ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Vermeij':

  • Wilfred Vermeij, praeses
  • Marjan Spermon, ab-actis
  • Bart Hogenhout, quaestor
  • Els den Os, assessor I
  • Dirk van Delft, assessor II

20 september 1971 - oktober 1972

De leden van het 49ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Smits':

  • Stan Smits, praeses
  • Henk Boots, ab-actis
  • Eric Spoek, quaestor
  • Henk Algra, assessor onderwijs
  • Els Eijssen, assessor lunches

17 september 1970 - 20 september 1971

De leden van het 48ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Luijendijk':

  • R.A.A.J. (Ruud) Luijendijk, praeses
  • C.E.P.M. (Cyp) van de Bult, ab-actis
  • J.P. (Jitze) van der Meulen, quaestor
  • Mej. M. (Magda) Man in 't Veld, assessor I
  • Mej. P.F. (Petra) Verhoeckx, assessor II
  • N.A. (Nico) Huiberts, assessor III

26 mei 1970 - 17 september 1970

In deze periode is een onofficiëel interim-bestuur gevormd. Officiëel bleef bestuur 47 nog wel aan als de jure bestuur. Dit interim-bestuur werd 'kommissie van wijze mannen' genoemd, en bestond uit:

  • L. Dewoye (?)
  • C.E.P.M. (Cyp) van de Bult
  • Nico Huyberk
  • Mej. M. (Magda) Man in 't Veld
  • Hug Kok
  • R. Luygendijk (?)
  • J. v.d. Meulen

29 mei 1969 - 17 september 1970

De leden van het 47ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Van den Bergh':

  • A.J.Th. v.d. Bergh, praeses
  • Mej. J.C. de Jong, ab-actis
  • A.J. (Anco) Hundepool, quaestor
  • J.W.M. Visser, assessor I
  • Mej. M.C. Vloermans, assessor II
  • B.J. Thijsse, assessor III

6 mei 1968 - 29 mei 1969

De leden van het 46ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Van den Loo':

  • F.A. (Frans) v.d. Loo, praeses
  • Mej. E. v.d. Burg, ab-actis
  • P.J. Schuur, quaestor
  • F.J.M. (Fred) Hoogenboom, assessor I
  • Mej. J.C. de Jong, assessor II
  • H.M. van Aken, assessor III

19 juni 1967 - 6 mei 1968

De leden van het 45ste bestuur van De Leidsche Flesch 'De Voogt':

  • W.J.P. (Willem) de Voogt, praeses
  • Mej. M.C. (Ria) Smit / P.A.J. (Peter) Tindemans, ab-actis
  • W.G. (Wouter) van Dorp, quaestor
  • L.S.J.M. (Leon) Henkens, assessor I
  • Mej. E.G.M. (Lieske) Vorst, assessor II
  • P.J. (Piet) Schuur, assessor III

Op 6 februari 1968 werd de rol van ab-actis overgedragen van M.C. Smit naar P.A.J. Tindemans, in een algemene ledenvergadering.

v.l.n.r. Lieske (voor) en Ria (achter); Wouter en Willem (onder); Piet en Leon (rechtsboven).
Deze foto is als opleuking voor de verenigingsperiodiek door Frank Israel als toenmalig hoofdredacteur opgezet.

15 juni 1966 - 19 juni 1967

De leden van het 44ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Hafkenscheid':

  • L.M. (Leo) Hafkenscheid, praeses
  • Mej. C.T.M. Kool, ab-actis
  • J. (John) Marks, quaestor
  • J. Heijn, assessor I
  • Mej. M. C. (Ria) Smit, assessor II
  • J. L. de Heer, assessor III

11 juni 1965 - 15 juni 1966

De leden van het 43ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Van Tol':

  • M.W. van Tol, praeses
  • Mej. D. (Do) Blanken, ab-actis
  • G.J.A. Bakker, quaestor
  • J.B.M de Haas, assessor I
  • Mej. C.T.M. Kool, assessor II
  • F.B. (Frank) Basters, assessor III

4 juni 1964 - 11 juni 1965

De leden van het 42ste bestuur van De Leidsche Flesch 'De Jong':

  • D.L. (Dick) de Jong, praeses
  • Mej. A.J.O. (Lydia) van Groningen, ab-actis
  • R.W. (Ronald) Bulterman, quaestor
  • L.M.J. (Louis) Visser, assessor I
  • Mej. M. (Marijke) Tit, assessor II
  • J.W. Schutter, assessor III

v.l.n.r. Marijke Tit, Ronald Bulterman, Louis Visser, Lydia van Groningen, J.W. Schutter, Dick de Jong

10 juni 1963 - 4 juni 1964

De leden van het 41ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Wenckebach':

  • W.Th. (Tom) Wenckebach, praeses
  • Mej. C.G. Elema, ab-actis
  • A.Th.A.M. de Waele, quaestor
  • G.A. Timmer, assessor I
  • Mej. F.P.J. (Fransje) van Buijtenen, assessor II
  • R.W. Bulterman, assessor III

30 mei 1962 - 10 juni 1963

De leden van het 40ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Wilkens':

  • A.U. (Aubin) Wilkens, praeses
  • Mej. M.T. Lambermont, ab-actis
  • C.P. (Kees) Louwerse, quaestor
  • F.C. Schiereck, assessor I
  • Mej. C.G. Elema, assessor II
  • J. Marteijn, assessor III

30 mei 1961 - 30 mei 1962

De leden van het 39ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Haasbroek':

  • J.N. (Jaap) Haasbroek, praeses
  • M. (Marijke) Haantjes, ab-actis
  • J. Brotherhood, quaestor
  • A. (Aad) Dijkxhoorn, assessor I
  • Mej. J. van Herk, assessor II
  • H. Hulsman, assessor III

30 mei 1960 - 30 mei 1961

De leden van het 38ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Gorter':

  • F.W. (Freek) Gorter, praeses
  • R.F. Wielinga, ab-actis
  • Mej. M.L. Blaisse, quaestor
  • B. (Bob) Landheer, assessor I
  • Mej. M. (Marijke) van Wijngaarden, assessor II
  • A.U. (Aubin) Wilkens, assessor III

23 september 1959 - 30 mei 1960

De leden van het 37ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Hulscher':

  • W.S. Hulscher, praeses
  • W.M.H. Rutten, ab-actis
  • F.A.J.P. Rondagh, quaestor
  • G.E. Snip, assessor I
  • F.W. Gorter, assessor II

29 september 1958 - 23 september 1959

De leden van het 36ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Berends':

  • F.A. (Frits) Berends, praeses
  • Mej. H.G.M. (Riek) Schroten, ab-actis
  • Alfred Feberwee, quaestor
  • W.S. (Wim) Hulscher, assessor I
  • Mej. J.C. (Joke) Hageman, assessor II

Tijdens de formatie van dit bestuur is initieel H.E. (Henk) Sweers geïnstalleerd als quaestor. Na een korte periode heeft Alfred Feberwee deze functie van hem overgenomen.

24 september 1957 - 29 september 1958

De leden van het 35ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Smink':

  • D.A. Smink, praeses
  • Mej. G. Muste, ab-actis
  • T.W.J. van Agt, quaestor
  • H.E. Sweers, assessor I
  • Mej. M.J. Peters, assessor II

24 september 1956 - 24 september 1957

De leden van het 34ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Van Berne':

  • H. van Berne, praeses
  • Mej. S.S. Vrijburg, ab-actis
  • B. van Eijnsbergen, quaestor
  • D.A. Smink, assessor I
  • Mej. G. Muste, assessor II

13 oktober 1955 - 24 september 1956

De leden van het 33ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Post':

  • K.A. Post, praeses
  • Mej. M.C. (Mies) Wemelsfelder, ab-actis
  • C. (Kees) le Pair jr, quaestor
  • T.M. Wiarda, assessor I
  • Mej. S.S. Vrijburg, assessor II

11 oktober 1954 - 13 oktober 1955

De leden van het 32ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Bongers':

  • L.J. (Leen) Bongers, praeses
  • A.H. (Bram) Oort, ab-actis
  • Mej. T. (Tineke) Geilman, quaestor
  • C. (Kees) le Pair jr, assessor I
  • Mej. M.C. (Mies) Wemelsfelder, assessor II

12 oktober 1953 - 11 oktober 1954

De leden van het 31ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Nienhuis':

  • J. Nienhuis, praeses
  • Mej. W.A. v.d. Burcht van Lichtenbergh, ab-actis
  • R. David, quaestor
  • J.P. Waardenburg, assessor I
  • Mej. T. Epskamp, assessor II

20 oktober 1952 - 12 oktober 1953

De leden van het 30ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Penning':

  • Ch.J. (Christiaan) Penning, praeses
  • Mej. D.A. Bueno, ab-actis (tot februari 1953)
  • Mej. W.A. v.d. Burcht van Lichtenbergh, ab-actis (vanaf februari 1953)
  • A.J. Cuelenaere, quaestor
  • J. 't Hart, assessor I
  • J. (Jaap) Fabius, assessor II

2 oktober 1951 - 20 oktober 1952

De leden van het 29ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Ollongren':

  • A. (Alexander) Ollongren, praeses
  • J. Wolterbeek Muller, ab-actis
  • Mej. F.J. Verploegh-Chassé, quaestor
  • H.J.L. (Hendrik) Schuurmans, assessor I
  • A. Broese van Groenou, assessor II

5 oktober 1950 - 2 oktober 1951

De leden van het 28ste bestuur van De Leidsche Flesch 'Eckhart':

  • D. Eckhart, praeses
  • J.D. Poll, ab-actis
  • H.L. (Harm) Jalink, quaestor
  • Mej. J. Keyser, assessor I
  • P.R. Locher, assessor II

4 oktober 1949 - 5 oktober 1950

De leden van het 27ste bestuur van De Leidsche Flesch:

  • A.M.J. Gehrels, praeses
  • W. van der Lugt, ab-actis
  • ?, quaestor

1948 - 4 oktober 1949

De leden van het 26ste bestuur van De Leidsche Flesch:

  • A. van Roggen, praeses
  • Tj.F. Landmeter, ab-actis
  • ?, quaestor

1947 - 1948

De leden van het 25ste bestuur van De Leidsche Flesch:

  • W. Limburg, praeses
  • Mej. A. Jappe Alberts, ab-actis
  • ?, quaestor

1946 - 1947

De leden van het 24ste bestuur van De Leidsche Flesch:

  • W. Limburg, praeses
  • Mej. A. Jappe Alberts, ab-actis-quaestrix

1945 - 1946

De leden van het 23ste bestuur van De Leidsche Flesch:

  • F.F. Bos, praeses
  • H. van Woerden, ab-actis
  • ?, quaestor

1941 - 1945

In de oorlogsjaren is niet bekend of De Leidsche Flesch van bestuur is gewisseld. Wel is bekend dat het bestuur van 1940-'41 niet meer bestuur was in 1945-'46, dus dat er in de tussentijd een wissel heeft plaatsgevonden.

1940 - 1941

De leden van het zeventiende bestuur van De Leidsche Flesch:

  • P. van Kampen, praeses
  • Mej. J.W. Tol, ab-actis
  • ?, quaestor

1939 - 1940

De leden van het zestiende bestuur van De Leidsche Flesch:

  • P.A.C. van Vianen, praeses
  • Mej. D.T.F.M. Savelkoul, ab-actis-quaestrix

1938 - 1939

De leden van het vijftiende bestuur van De Leidsche Flesch:

  • W.H. Dirks, praeses
  • Mej. M.Ch. Nachenius, ab-actis-quaestrix

1937 - 1938

De leden van het veertiende bestuur van De Leidsche Flesch:

  • J. Volger, praeses
  • Mej. G.C. de Borst, ab-actis-quaestrix

1936 - 1937

De leden van het dertiende bestuur van De Leidsche Flesch:

  • J. Kistemaker, praeses
  • Mej. A.A. Schim van der Loeff, ab-actis
  • ?, quaestor

1935 - 1936

De leden van het twaalfde bestuur van De Leidsche Flesch:

  • J. Korringa, praeses
  • Mej. J.C. Hupse, ab-actis
  • ?, quaestor

1934 - 1935

De leden van het elfde bestuur van De Leidsche Flesch:

  • F. J. Bolkestein, praeses
  • Mej. L.H.A. Nagelkerke, ab-actis
  • ?, quaestor

1933 - 1934

De leden van het tiende bestuur van De Leidsche Flesch:

  • J.Ph. (Hans) Steller, praeses
  • Mej. C. Bregman, ab-actis-quaestrix

v.l.n.r. C. Bregman, Hans Steller

1932 - 1933

De leden van het negende bestuur van De Leidsche Flesch:

  • J.E. Stol, praeses
  • Mej. C. Helling, ab-actis-quaestrix
  • P. (Paul) Ehrenfest jr., assessor

1931 - 1932

De leden van het achtste bestuur van De Leidsche Flesch:

  • W. de Bruijn, praeses
  • Mej. A.D.  (Annie) Engelkes, ab-actis
  • L. Voogd, quaestor

Vanaf dit bestuur staat De Leidsche Flesch vermeld in de almanakken van het Leidsch Studenten Corps, welke alle voorzitters en secretarissen van verenigingen, gezelschappen en disputen van Leiden vermeldde. Hieruit valt op te maken dat vanaf dat moment de vereniging een serieuzere rol begon te spelen.

1930 - 1931

De leden van het zevende bestuur van De Leidsche Flesch:

  • H.I. Brückel, praeses
  • G. Los, ab-actis-quaestor

1929 - 1930

De leden van het zesde bestuur van De Leidsche Flesch:

  • G.J. van den Berg, praeses
  • Mej. J.M. Jonker, ab-actis-quaestrix

1928 - 1929

De leden van het vijfde bestuur van De Leidsche Flesch:

  • A.N. Borghouts, praeses
  • Neuteboom, ab-actis-quaestor

1926 - 1927

De leden van het derde bestuur van De Leidsche Flesch:

  • H. Lindeman, praeses
  • ?, ab-actis-quaestor

Eerste jaren

J. (Jaap) Voogd was - vooral in het begin - de voornaamste leider van de vereniging genaamd De Leidsche Flesch, maar geen officiëel bestuur bestond. Dit was allemaal met ondersteuning van Paul Ehrenfest.